פרגולות תלויות ,פרגולות חשמליות
חייג אלינו : 052-691-4747

מפוחים

מפוחים לגג

מפוח לגג

מפוח לגג

נושא בידוד גגות רעפים הינו נושא חשוב לאיכות החיים בבית ולצריכת החשמל בקרור ובחימום. בידוד הגגות מתחלק מבחינתינו לבידוד אקטיבי ובידוד פאסיבי. הבידוד האקטיבי הינו ירעות בידוד טרמי ואקוסטי כגון צמר זכוכית, צמר סלעים, bti, פולינום, קלקר, ועוד… מטרת בידודים אלו היא למנוע חדירה של חום קור וקרני שמש וכמו כן למנוע בריחה של קירור או חימום מהחלל המבודד (הבית). בידודים אלו ניתן להוסיף לגגות ישנים ומומלץ שלא לוותר עליהם בבנית גגות חדשים.

סוג שני של בידוד הינו הבידוד האקטיבי, הכולל מפוחים ורעפי איוורור. גם כאן ישנה חלוקה – ישנם מפוחים מכאניים הפועלים מתנועת האוויר בחוץ, ומהאוויר החם העולה לרום הגג, דבר היוצר סירקולציה של אוויר בהתקנה נכונה. 

 

מפוחים

מפוחים

 

הסוג השני של המפוחים הינו המפוחים החשמליים. מפוחים מסוג זה מופעלים באמצעות מנוע חשמלי המחובר לטרמוסטט, המורה למפוח להכנס לעבודה בהגיעו לטמפרטורה שאליה כוון בהתקנה נכונה בשילוב רעפי  איוורור המפוח ישאב את האוויר החם העולה למעלה אל מחוץ לגג, וכתוצאה משאיבה זו יווצר סוג של ואקום בגג שיגרום לשאיבת אויר קר מרעפי האיורור, ולהורדה משמעותית של טמפרטורות הגג.

בידוד טוב חוסך בעלויות הקירור והחימום של הבית!

 

פתיחת ביוב באמצעות ביובית – י.נ פרץ ובניו

3 חברת בית ועץ פרויקטים מספקת שירותי ייעוץ לכל מי שמעוניין להקים פרגולה בביתו, לסגור מרפסת או לבנות קיר נוסף לבית, למשרדים עסקיים אנו מספקים שירותי ייעוץ להקמת חללי עבודה ובניית משרדים. מתעניינים במפוחים? רוצים לשמוע עוד? הגיעו עוד היום לפגישת ייעוץ ותוכלו להגשים את חלומכם במחיר חסר תקדים.


לפרטים נוספים, קבלת הצעת מחיר ובירורים אודות מפוחים לגג, חייגו: 052-691-4747,

או צרו עימנו קשר ע"י מילוי טופס הצור קשר בלחיצה כאן.

שתפו ברשת!

Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://www.h-w.co.il/%d7%a9%d7%a8%d7%95%d7%aa%d7%99%d7%9d-%d7%a0%d7%95%d7%a1%d7%a4%d7%99%d7%9d/%d7%9e%d7%a4%d7%95%d7%97%d7%99%d7%9d/">
SHARE
YouTube

יצירת קשר

שם *

דואר אלקטרוני *

נושא

תוכן ההודעה

שאלת אבטחה

captcha

בית ועץ בפייסבוק

בית ועץ בגוגל+

בית ועץ – חוות דעת