פרגולות תלויות ,פרגולות חשמליות
חייג אלינו : 052-691-4747

השקיית הגינה

דף הבית / אודות / חשוב לדעת / השקיית הגינה

השקיית הגינה במי מנוחות

תורת הפנג שוואי מבוססת על שיטה סינית עתיקה לארגון חפצים ומבנים על מנת להגיע להרמוניה עם הסביבה. מה יותר טבעי מאשר ליישם את עקרונות הפנג שוואי בחלקת הטבע הפרטית שלנו? אז כן, פנג שוואי אפשר ומומלץ ליישם גם בגינה, לטובת אנרגיה מאוזנת וזרימה חופשית של צ'י, שיתרמו לא רק להתפתחות ושגשוג הצמחים, אלא גם יגנו על יושבי הבית וירעיפו עליהם שפע הצלחה.

לפי עקרונות הפנג שוואי, חמשת היסודות שמרכיבים את היקום (אש, אדמה, מתכת, מים, עץ), מתקיימים גם בגינה הפרטית. אבי פרץ, מנכ"ל ד"ר גן בע"מ מדגיש כי עיצוב וסידור הגינה על-פי עקרונות השיטה הינו המשך טבעי בדרך להשגת אנרגיה מאוזנת בסביבתנו הביתית. בחברת ד"ר גן בע"מ לאדריכלות ועיצוב נוף, המתמחה בתכנון ועיצוב גינות וגנים, מציעים ייעוץ מקצועי הניתן ע"י יהודית אלון, יועצת פנג שוואי מקצועית ומנוסה, בעלת שנים של ניסיון בליווי והקמת גינות על פי עקרונות הפנג שוואי.

אלון: "לתכנון הגינה יש להקדיש את אותה רמת החשיבות שמקדישים לתכנון הבית. בחירת מיני הצמחים ומיקומם, סידור הצבעים והוספת אלמנטים ומיקוד כגון שבילים, צנרת, מפלים ומזרקות, חפצי נוי ואמנות, פינות ישיבה ומתקני שעשוע לילדים, כולם יכולים להשפיע על פיזור האנרגיה בגן ועל פוטנציאל הצמיחה של חיינו."

המדריך הרוחני לגנן המתחיל:

כל אזור בגינה משפיע על חיינו: בדומה לגישה לפיה הבית מחולק למספר אזורים, כך גם בגינה יש להתחשב באזורים השונים. ד"ר גן בע"מ מציע הצצה ראשונה לעולם הפנג שוואי בגינה ומספק מספר דגשים לאבזור הגינה:

  • אבזור: יש לזהות את האזורים בגינה על פי הפנג שוואי ולאבזר את הגינה בהתאם.
  • לסוג הצמחייה: באשר צמחייה, יש לשים לב שהצמחים לא מתנגשים עם יסודות שונים (לדוגמא צמח מסוים ליד גדר עלול להתנגש עם יסוד המתכת). לזרום עם הגינה: על בחירת הצמחים להתאים לעקרונות זרימת האנרגיה – לא לחסום את החצר! (מבחינה אנרגטית כמובן)
  • כל דבר בשעתו: הרצון להשיג איזון אנרגטי הוא חיובי ומבורך, אך על מנת לזכות בברכה והצלחה, מומלץ לערוך את השינוי הנדרש בין תשעה באב (21/07/2010) ובין פסח, ולהימנע משינויים עיצוביים בתקופת העומר ובין המייצרים.

אף פעם לא מאוחר מידי להפוך את הגינה למקום שישפיע על מהלך חיינו ויהווה מקור לאושר, שפע וטוב, אותם ניתן לחוות מידי יום.
גם גינה קיימת תמיד ניתן לשדרג על פי עקרונות עיצוב, חסכון במים ואף – פנג שוואי.

3 חברת בית ועץ פרויקטים מספקת שירותי ייעוץ לכל מי שמעוניין להקים פרגולה בביתו, לסגור מרפסת או לבנות קיר נוסף לבית, למשרדים עסקיים אנו מספקים שירותי ייעוץ להקמת חללי עבודה ובניית משרדים. הגיעו עוד היום לפגישת ייעוץ ותוכלו להגשים את חלומכם במחיר חסר תקדים.


לפרטים נוספים, קבלת הצעת מחיר והזמנות, חייגו: 052-691-4747,

או צרו עימנו קשר ע"י מילוי טופס הצור קשר בלחיצה כאן.

שתפו ברשת!

Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://www.h-w.co.il/%d7%90%d7%95%d7%93%d7%95%d7%aa/%d7%97%d7%a9%d7%95%d7%91-%d7%9c%d7%93%d7%a2%d7%aa/%d7%94%d7%a9%d7%a7%d7%99%d7%99%d7%aa-%d7%94%d7%92%d7%99%d7%a0%d7%94-%d7%91%d7%9e%d7%99-%d7%9e%d7%a0%d7%95%d7%97%d7%95%d7%aa/">
SHARE
YouTube

יצירת קשר

שם *

דואר אלקטרוני *

נושא

תוכן ההודעה

שאלת אבטחה

captcha

בית ועץ בפייסבוק

בית ועץ בגוגל+

בית ועץ – חוות דעת